Best Western Kraków
PLEN
EXPRESS KRAKÓW HOTEL

Sale szkoleniowe w Krakowie

Sala szkoleniowa Kraków

Sale Szkoleniowe Express Kraków Hotel – Zapraszamy !

Express Kraków Hotel poza świadczeniem usług noclegowych swoim gościom oferuje atrakcyjne centrum konferencyjne w Krakowie. W dogodnej lokalizacji, przy olbrzymim parkingu i wsparciu doświadczonej obsługi udostępnia 6 wielofunkcyjnych sal szkoleniowych. Fakty te sprawiają, że jest jednym z atrakcyjniejszych miejsc w Krakowie aby przeprowadzić w nim szkolenia, zebrania, imprezy dla firm oraz inne imprezy okolicznościowe.

Posiadamy niezbędne wyposażenie sal szkoleniowych

Sale udostępniane klientom przez Express Kraków Hotel to do doskonała baza szkoleniowa. Na wyposażeniu każdej z nich znaleźć można flipchart wraz z markerami, projektor do folii, ekran, TV, video i mównicę. Istnieje również możliwość doposażenia sal w specjalistyczny sprzęt konferencyjny. Jeśli dodamy do tego profesjonalną obsługę hotelu tworzy się obraz jednego z najatrakcyjniejszych miejsc do przeprowadzenia szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych.

Duży wybór sal szkoleniowych

Powierzchnie od 22 m² do 412 m², możliwość ułożenia stołów w różnych konfiguracjach gwarantuje wielofunkcyjność centrum konferencyjnego. Sala szkoleniowa, sala weselna, sala przeznaczona stricte pod rozmowy kwalifikacyjne – wybór jest ogromny, obsługa hotelu dostosuje pomieszczenia do wymagań klientów.

Kraków to doskonałe miejsce do organizacji spotkań w południowej Polsce, zaś Express Kraków Hotel to najlepszy wybór jeśli w kręgu Twoich zainteresowań leży sala szkoleniowa w Krakowie, bankietowa czy weselna. Pragniesz zorganizować przyjęcie okolicznościowe? Zapraszamy!

 

Sala szkoleniowa Kraków

 

* * * *

Sala szkoleniowa w Krakowie – w Express Kraków Hotel


* * * *

 

Organizacja Szkoleń – Express Kraków Hotel

 

* * * *

 

 

 

zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.