Hotele w Krakowie BEST WESTERN Efekt Express
PLEN
od do
14 gru 15 gru
< >
Efekt Express Kraków Hotel

Sale szkoleniowe w Krakowie

Sale szkoleniowe Kraków

Sale Szkoleniowe Kraków Hotel Best Western Efekt Express - Zapraszamy !

Best Western Efekt Express Kraków Hotel w Krakowie poza świadczeniem usług noclegowych swoim gościom oferuje dostęp do atrakcyjnego centrum konferencyjnego. W dogodnej lokalizacji, przy olbrzymim parkingu i wsparciu doświadczonej obsługi udostępnia 6 wielofunkcyjnych sal szkoleniowych. Fakty te sprawiają, że jest jednym z atrakcyjniejszych miejsc w Krakowie aby przeprowadzić w nim szkolenia, zebrania, imprezy dla firm oraz inne imprezy okolicznościowe.

Posiadamy niezbęde wyposażenie sal szkoleniowych

Sale udostępniane klientom przez Best Western Efekt Express Kraków Hotel to do doskonała baza szkoleniowa. Na wyposażeniu każdej z nich znaleźć można flipchart wraz z markerami, projektor do folii, ekran, TV, video i mównicę. Istnieje również możliwość doposażenia sal w specjalistyczny sprzęt konferencyjny. Jeśli dodamy do tego profesjonalną obsługę hotelu tworzy się obraz jednego z najatrakcyjniejszych miejsc do przeprowadzenia szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych.

Duży wybór sal szkoleniowych

Powierzchnie od 22 m. kw do 412 m. kw., możliwość ułożenia stołów w różnych konfiguracjach gwarantuje wielofunkcyjność centrum konferencyjnego. Sala szkoleniowa, weselna, przeznaczona stricte pod rozmowy kwalifikacyjne – wybór jest ogromny, obsługa hotelu dostosuje pomieszczenia do wymagań klientów.

Kraków to doskonałe miejsce do organizacji spotkań w południowej Polsce, zaś Best Western Efekt Express Kraków Hotel to najlepszy wybór jeśli w kręgu Twoich zainteresowań leży sala szkoleniowa, bankietowa czy weselna. Pragniesz zorganizować przyjęcie okolicznościowe ? Zapraszamy !

 

Sala szkoleniowa Kraków

 

* * * *

Kraków sala konferencyjna wynajem

Sale Szkoleniowe Kraków Hotel Best Western Efekt Express - Zapraszamy!
* * * *
Organizacja Szkoleń - Sala Szkoleniowa Kraków Hotel Express
* * * *

 

 

zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.