Best Western Kraków
PLEN
od do
01 cze 02 lip
< >
Efekt Express Kraków Hotel

Centrum konferencyjne

Centrum konferencyjne Kraków

Poznaj nasze sale konferencyjne.

Jeśli poszukujesz centrum konferencyjnego w Krakowie to zapoznaj się z ofertą Hotelu Best Western. Hotel Best Western Efekt Express Kraków zaspokoi wszystkie twoje potrzeby. To nie tylko tani hotel, to także wielofunkcyjne sale konferencyjne, dogodna lokalizacja, olbrzymi parking, doświadczona obsługa w organizowaniu konferencji i inne elementy konieczne dla sukcesu konferencji. Szkolenia czy kongresy – Kraków to doskonałe miejsce dla organizacji tego typu spotkań w południowej Polsce. Nasz hotel to najlepszy wybór na konferencje.

 

Konferencje w Krakowie  Centrum Konferencyjne Kraków    Hotel Konferencyjny Kraków Zobacz BEST WESTERN Efekt Express Kraków Hotel w serwisie miejscakonferencyjne.pl

Centrum na kongresy w Krakowie

Hotel Best Western Efekt Express Kraków ściśle współpracuje z innym krakowskim hotelem – Best Western PREMIER. Wspólnie tworzą Największe Centrum Konferencyjno - Kongresowe w mieście. Dzięki współpracy, mury obu hoteli są w stanie pomieścić do 600 osób z obsługą gastronomiczną i hotelową.

Chcąc zorganizować konferencję na południu Polski trudno trafić na lepsze miejsce niż Best Western Efekt Express Kraków Hotel. Udostępniane sale doskonale sprawdzą się w biznesowych spotkaniach, zaś w przypadku zapotrzebowania na jeszcze pojemniejsze pomieszczenia warto zainteresować się Największym Centrum Konferencyjnym.

 

Centrum Kongresowe Kraków

Największe Centrum Konferencyjne Kraków

Posiadające wiele funkcji, sale doskonale sprawdzają się jako miejsce spotkań biznesowych. Ich bogate wyposażenie przybliża do osiągnięcia zamierzonego celu.

Sale Hotelu Best Western Efekt Express Kraków to doskonałe miejsce w Krakowie na przeprowadzenie konferencji, szkolenia czy prezentacji. Doświadczona obsługa, dogodna lokalizacja, pojemny parking to tylko niektóre z cech świadczące o atrakcyjności tego miejsca. Nie bez znaczenia pozostaje obecność restauracji i baru w murach hotelu - oferta hotelu obejmuje m.in. pyszne śniadania, business lunche, uroczyste kolacje.

 

 

* * * *

Centrum konferencyjne Kraków

Największe Centrum Konferencyjne Kraków - Centrum Kongresowe Kraków

* * * *

Centrum kongresowe w Krakowie z parkingiem

Kraków Centrum Kongresowe - Konferencje Kraków - Organizowanie Konferencji

Konferencje w Hotelu Kraków Best Western Efekt Express - Zapraszamy!

* * * *

 

 

zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.