Hotele w Krakowie BEST WESTERN Efekt Express
PLEN
od do
14 gru 15 gru
< >
Efekt Express Kraków Hotel

Centrum konferencyjne

Centrum Konferencyjne Kraków

SALE KONFERENCYJNE 

Jeśli poszukujesz miejsca na konferencje w Krakowie to zapraszamy na konferencje w Hotelu Best Western. Hotel Best Western Efekt Express Kraków zaspokoi wszystkie twoje potrzeby. To nie tylko tani hotel, to także wielofunkcyjne sale konferencyjne, dogodna lokalizacja, olbrzymi parking, doświadczona obsługa w organizowaniu konferencji i inne elementy konieczne dla sukcesu konferencji. Szkolenia czy konferencje – Kraków to doskonałe miejsce dla organizacji tego typu spotkań w południowej Polsce. Nasz hotel to najlepszy wybór na konferencje.

 

Konferencje w Krakowie   Centrum Konferencyjne Kraków    Hotel Konferencyjny Kraków Zobacz BEST WESTERN Efekt Express Kraków Hotel w serwisie miejscakonferencyjne.pl

Centrum Kongresowe Kraków

Hotel Best Western Efekt Express Kraków ściśle współpracuje z innym krakowskim hotelem – Best Western PREMIER. Wspólnie tworzą Największe Centrum Konferencyjno - Kongresowe w mieście. Dzięki współpracy, mury obu hoteli są w stanie pomieścić do 600 osób z obsługą gastronomiczną i hotelową.

Chcąc zorganizować konferencję na południu Polski trudno trafić na lepsze miejsce niż Best Western Efekt Express Kraków Hotel. Udostępniane sale doskonale sprawdzą się w biznesowych spotkaniach, zaś w przypadku zapotrzebowania na jeszcze pojemniejsze pomieszczenia warto zainteresować się Największym Centrum Konferencyjnym.

 

 

Centrum Kongresowe Kraków

Największe Centrum Konferencyjne Kraków

Posiadające wiele funkcji, sale doskonale sprawdzają się jako miejsce spotkań biznesowych. Ich bogate wyposażenie przybliża do osiągnięcia zamierzonego celu.

Sale Hotelu Best Western Efekt Express Kraków to doskonałe miejsce w Krakowie na przeprowadzenie konferencji, szkolenia czy prezentacji. Doświadczona obsługa, dogodna lokalizacja, pojemny parking to tylko niektóre z cech świadczące o atrakcyjności tego miejsca. Nie bez znaczenia pozostaje obecność restauracji i baru w murach hotelu - oferta hotelu obejmuje m.in. pyszne śniadania, business lunche, uroczyste kolacje.

 

 

* * * *

Centra kongresowe Kraków z parkingiem

Konferencje w Hotelu Kraków Best Western Efekt Express - Zapraszamy!

* * * *

Centrum konferencyjne Kraków parking

Największe Centrum Konferencyjne Kraków - Centrum Kongresowe Kraków

* * * *

Centrum kongresowe w Krakowie z parkingiem

Kraków Centrum Kongresowe - Konferencje Kraków - Organizowanie Konferencji

* * * *

 

 

zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.