Hotele w Krakowie BEST WESTERN Efekt Express
PLEN
od do
22 lut 23 lut
< >
Efekt Express Kraków Hotel

Sale bankietowe

Sale bankietowe w Krakowie

Bankiety Kraków Hotel Best Western

Sale bankietowe Hotelu Kraków Best Western Efekt Express w Krakowie to sześć różnej wielkości sal. Największa z nich, zwana „Bursztynową”, to przeszklona sala bankietowa. Na powierzchni 412 m. kw. potrafi pomieścić do 360 osób. W przypadku sezonu letniego prosto z niej można wyjść na ogródek z parasolami, co zwiększa jej atrakcyjność.

"Bursztynowa" sala bankietowa to doskonałe miejsce na organizację imprez firmowych, okolicznościowych i spotkań biznesowych. W jej ścianach może odbyć się niezapomniane wesele, sympozjum, impreza firmowa lub konferencja prasowa. Ogromna powierzchnia pozwala na organizację zebrań pracowniczych, imprez integracyjnych lub luźniejszych spotkań z grillem na ogródku, dostępnym w sezonie.

Podobnie jak pozostałe sale bankietowe, tak i sala „Bursztynowa” jest w pełni klimatyzowana. Oświetla ją światło dzienne z możliwością zaciemnienia. Usytuowanie na parterze budynku zwiększa jej dostępność i wygodne dotarcie.

 

Sale bankietowe Kraków

 

Profesjonalizm i komfort

Organizowane w sali bankietowej Hotelu Best Western Efekt Express Kraków wesela należą do najpiękniejszych w Krakowie. Obsługa hotelu proponuje pomoc w zaplanowaniu przyjęcia oraz dekoruje stoły świeżymi kwiatami.

Wygodna lokalizacja hotelu, ogromny parking oraz doświadczona obsługa sprawiają, że sala bankietowa w Krakowie Hotelu Best Western Efekt Express Kraków to najlepszy wybór w Krakowie na organizację spotkań służbowych, imprez firmowych i biznesowych, wesel, szkoleń, konferencji i innych spotkań okolicznościowych.

 

sala bankietowa Kraków

 

* * * *

Sala bankietowa Kraków hotel - bankiet w Krakowie hotel

Bankiety Kraków - Sale Bankietowe Kraków Hotel Best Western - Zapraszamy !

* * * *

 

zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.