Best Western Kraków
PLEN
EXPRESS KRAKÓW HOTEL

Sale bankietowe

Sale bankietowe w Krakowie

Sale bankietowe i organizacja bankietów w Krakowie

Sale bankietowe Express Kraków Hotel to sześć różnej wielkości sal. Największa z nich, zwana "Bursztynową", to przeszklona nowoczesna sala bankietowa. Na powierzchni 412 m² potrafi pomieścić do 360 osób. W przypadku sezonu letniego prosto z niej można wyjść na ogródek z parasolami, co zwiększa jej atrakcyjność.

"Bursztynowa" sala bankietowa to doskonałe miejsce na organizację imprez firmowych, okolicznościowych i spotkań biznesowych. W jej wnętrzach może odbyć się niezapomniane wesele, sympozjum, impreza firmowa lub konferencja prasowa. Ogromna powierzchnia pozwala na organizację zebrań pracowniczych, imprez integracyjnych lub luźniejszych spotkań z grillem na ogródku, dostępnym w sezonie. Mogą się tam odbyć również bankiety w Krakowie.

Podobnie jak pozostałe sale bankietowe, tak i sala "Bursztynowa" jest w pełni klimatyzowana. Oświetla ją światło dzienne z możliwością zaciemnienia. Usytuowanie na parterze budynku zwiększa jej dostępność i wygodne dotarcie.

 

Profesjonalizm i komfort

Organizowane w sali bankietowej Express Kraków Hotel wesela należą do najpiękniejszych w Krakowie. Obsługa hotelu proponuje pomoc w zaplanowaniu przyjęcia oraz dekoruje stoły świeżymi kwiatami.

Wygodna lokalizacja hotelu, ogromny parking oraz doświadczona obsługa sprawiają, że sala bankietowa w Krakowie w Express Kraków Hotel to najlepszywybór w mieście na organizację spotkań służbowych, imprez firmowych i biznesowych, wesel, szkoleń, konferencji i innych spotkań okolicznościowych.

 

sala bankietowa w Krakowie

 

* * * *

Bankiet w Krakowie – sala do wynajęcia w Express Kraków Hotel

Bankiety Kraków – Sale Bankietowe Kraków Express Kraków Hotel – Zapraszamy !

* * * *

 

zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.