Best Western Kraków
PLEN
EXPRESS KRAKÓW HOTEL

Wesela w Krakowie

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych w życiu...

W Express Kraków Hotel dołożymy wszelkich starań, aby Państwa wymarzone wesele było udane i niezapomniane, a dzięki naszym usługom odbyło się zgodnie z Państwa marzeniami.

Hotel i sala na wesele w Krakowie

Jeśli szukają Państwo atrakcyjnej sali weselnej umożliwiającej organizację wesela, spełniającej przy tym najbardziej restrykcyjne wymogi to nie można było lepiej trafić. Express Kraków Hotel, organizator imprez okolicznościowych, proponuje swoim klientom przestronne i klimatyzowane sale gotowe pomieścić do 200 osób. Załoga hotelu korzystając ze swojego bogatego doświadczenia sprawi by ten wyjątkowy dzień pozostał w pamięci zarówno Pary Młodej jak i gości na długi czas.

Powierzając organizację wesela obsłudze Express Kraków Hotel można liczyć na najwyższą jakość usług, począwszy od miejsca, poprzez menu weselne, na noclegach kończąc. Wesela w krakowskim hotelu organizowane są w eleganckich, w pełni klimatyzowanych salach. Obsługa z przyjemnością pomoże rozplanować je tak, aby trafiły w gusta wszystkich gości. Dodatkowo przyozdobi je świeżymi kwiatami. Śmiało można stwierdzić, że są to najlepiej wyglądające sale weselne w Krakowie.

 

Sala bankietowa

Przyjęcia weselne organizujemy w przestronnych, eleganckich i klimatyzowanych salach bankietowych mogących pomieścić do 200 osób. Z przyjemnością pomożemy Państwu w rozplanowaniu sal tak, aby spełniały one Państwa oczekiwania. Standardowo, bez dodatkowych opłat dekorujemy stoły świeżymi kwiatami. 

 

Noclegi

Każdej Parze Młodej w dniu wesela oferujemy apartament z upominkiem GRATIS. Dodatkowo wszystkim gościom weselnym proponujemy specjalne, promocyjne ceny noclegów. Cena pokoi zależy od ilości zarezerwowanych pokoi i jest dostępna na szczegółowe zapytanie. W sprawie rezerwacji pokoi prosimy o kontakt z naszym działem rezerwacji pod numerem telefonu: 012 614 58 00.

Menu weselne

Ceny przygotowanych przez nas menu weselnych zaczynają się już od 185 zł./os. Pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony. Z przyjemnością przygotujemy również skomponowane przez Państwa menu. W celu szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami prosimy o kontakt z działem gastronomii.

Zachęcamy do odwiedzenia hotelu i zapoznania się z naszą ofertą.
 

W cenie przyjęcia weselnego zawiera się również apartament z upominkiem dla Nowożeńców. Dodatkowo Express Kraków Hotel przygotował atrakcyjne ceny za noclegi dla gości weselnych. Ceny uzależnione są od ilości zarezerwowanych pokojów.

Szczegółowe informacje co do organizacji wesela można zasięgnąć kontaktując się z obsługą hotelu.

 

 * * * *

Sala na wesele Kraków - Express Kraków Hotel

Wymarzone wesele w Krakowie w Express Kraków Hotel - Zapraszamy !

* * * *

 

 

Organizacja wesel w Krakowie
Organizacja wesel w Krakowie
Przekaż nam podstawowe dane o planowanej imprezie – odeślemy informację o dostępności sal. Wysłanie zapytania nie jest równoznaczne z rezerwacją.
Wybierz typ sali i liczbę osób
Typ sali
Liczba osób: * nasze sale pomieszczą do 600 osób
Charakter imprezy
Data imprezy
Liczba dni:
Czy chcesz zarezerwować nocleg?
Dodatkowe informacje
Twoje dane
Aby wysłać formularz potrzebujemy Twojego telefonu lub adresu email.
Nazwa firmy:
Imię i nazwisko:
E-mail
Telefon
zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.