Best Western Kraków
PLEN
od do
26 sty 27 sty
< >
Efekt Express Kraków Hotel

Bogata oferta hotelowa

Kraków, jedno z najpiękniejszych polskich miast nieustannie przyciąga turystów z całego świata. Zamek na Wawelu, Sukiennice czy Kazimierz to niezwykle urokliwe miejsca na mapie naszego kraju, które każdy powinien znać. Decydując się na odwiedzenie dawnej stolicy kraju poszukujemy najlepszych i najwygodniejszych noclegów, zazwyczaj położonych w bliskiej okolicy centrum, a jednocześnie dostępnych w atrakcyjnych cenach. Jednak nawet czyste i elegancko urządzone pokoje gościnne nie zagwarantują sukcesu wyprawy, jeśli hotel który wybierzemy nie zapewni nam dodatkowych atrakcji, które ułatwią i ubarwią czas w nim spędzony.

Basen, restauracja oraz parking

Poszukując hotelu, nie tylko w Krakowie, zwracamy uwagę przede wszystkim na cenę za noc, odległość od centrum oraz standard pokojów. Niezwykle często zapominamy, że nie tylko gwiazdki i bliskość rynku pozwoli nam na spokojny i wygodny wypoczynek. Wliczone w cenę dodatkowe usługi nie tylko uprzyjemnią, lecz również w znacznym stopniu ułatwią pobyt w obcym mieście.

Przyjeżdżając do hotelu położonego niedaleko centrum prywatnym samochodem, szczególnie w zatłoczonym mieście takim jak Kraków, bez wątpienia zależy nam na możliwości zostawienia auta blisko miejsca pobytu. Nie chcemy zostawiać swojej własności kilkaset metrów, albo co gorsza, kilka kilometrów z dala od hotelu - będzie to nie tylko niewygodne, lecz również pociągnie ryzyko kradzieży. Przyhotelowy parking, szczególnie strzeżony, to ogromny plus dla hotelu.

Przyjeżdżając na wypoczynek nie zawsze jesteśmy wyposażeni w gotówkę. Niekiedy zdarza się, że musimy skorzystać z bankomatu. W takiej sytuacji niezwykle wygodne jest jego usytuowanie na terenie hotelu. Podobnie ważna - szczególnie dla obcokrajowców - jest obecność kantoru wymiany walut.

Kolejne udogodnienia, z którymi możemy spotkać się w hotelach, pozwalające nam na wygodniejszy pobyt, to m.in. Business Point, sklepik, bar, restauracja, pralnia czy coraz popularniejszy w tego typu miejscach basen. Skupienie różnego rodzaju usług na terenie bazy noclegowej umożliwia "załatwienie" wszystkich formalności bez wychodzenia z budynku, co pozwala na swobodne, bezproblemowe zwiedzanie miasta.

Wybierz wygodny i funkcjonalny hotel

Hotele, szczególnie w miastach takich jak Kraków, które nieustannie goszczą sporą rzeszę turystów, prześcigają się pod względem dodatkowych atrakcji udostępnianych swoim lokatorom. Wybierając się na wycieczkę, szczególnie kilku lub kilkunastodniową, warto poszukać hotelu, który nie tylko zatroszczy się o wygodne łóżko, czystą łazienkę i leżeć będzie w centrum miasta, lecz pozwoli nam na skorzystanie z takich usług jak monitorowany parking, basen, kantor, bankomat czy pralnia. Nie bez znaczenia - szczególnie w przypadku firmowych wyjazdów - jest Business Point, restauracja oraz bar. Spora konkurencja jeśli chodzi o noclegi w Krakowie to doskonała wiadomość dla turystów, bo to właśnie hotele muszą walczyć o swoich klientów bogatą ofertą oferując coraz więcej w jeszcze lepszych cenach.

« powrót
zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.