Best Western Kraków
PLEN
od do
02 mar 03 mar
< >
Efekt Express Kraków Hotel

Bankiety firmowe sposób na integrację załogi

Coraz więcej firm decyduje się na organizację bankietów pracowniczych czy np. wigilii firmowych. Jak wynika z badań i informacji udostępnianych przez pracowników, tego typu spotkania mogą przynieść wiele korzyści dla firmy. Jedynym warunkiem jaki musi spełnić pracodawca jest zadbanie o odpowiednią atmosferę, która nie będzie kłócić się z przekonaniami czy wymaganiami poszczególnych pracowników.

Bankiety firmowe są jedną z form pomocnych w integracji pracowników. Już nie tylko wyjazdy na konferencje, szkolenia czy tzw. incentives pomagają kierownikom załogi w zacieśnianiu więzów między poszczególnymi jednostkami. Spotkania przy różnych okazjach, a nawet bez okazji, pozwalają na lepsze poznanie, polepszają komunikację wewnątrz przedsiębiorstwa co bezpośrednio wpływa na efektywność współpracy.

Składowe udanego eventu pracowniczego

Aby spotkanie pracownicze zorganizowane przez kadrę kierowniczą przyniosło oczekiwany efekt musi spełniać kilka wymogów. Po pierwsze ? należy zdecydować gdzie mogłoby się odbyć. Dobrym pomysłem są hotele organizujące imprezy okolicznościowe. Dzięki dostępności miejsc noclegowych, zapleczu gastronomicznemu i profesjonalnej obsłudze nie trzeba obawiać się, że coś nie ?wypali? na tych polach. To najbezpieczniejsza i najwygodniejsza opcja. Z tego typu propozycją występuje nasz BEST WESTERN Efekt Express Kraków Hotel proponując wynajem jednej z sal konferencyjnych doskonałych do organizacji eventów pracowniczych. Klimatyzacja, pełen serwis, dodatkowe atrakcje takie jak możliwość zorganizowania firmowego grilla ? warto bliżej zapoznać się z naszą ofertą.

Po wybraniu stosownego miejsca można skorzystać z pomocy firmy organizującej spotkania integracyjne. Wspólne zajęcia terenowe, różne formy rozrywki czy warsztaty to idealny sposób by poprawić komunikację wewnątrz firmy.

Gdy zatroszczymy się o formalności, również po stronie organizatorów leży zadbanie o atmosferę w trakcie spotkania. W zależności od profilu firmy należy zdecydować się czy wybieramy rodzinny klimat, czy pozostanie w formalnych stosunkach. Integracja niekoniecznie musi oznaczać wzajemne traktowanie się jak przyjaciele.

Jakie korzyści wynikają z bankietów firmowych?

Spotkania firmowe, niekoniecznie zorganizowane w celu przekazania pracownikom nowej wiedzy czy umiejętności, przynoszą wiele korzyści, które mogą wpłynąć na osiąganie lepszych efektów w funkcjonowania przedsiębiorstwa. Poprawienie komunikacji i budowanie relacji to łatwa droga do zwiększenia wydajności pracy. Dlatego warto zadbać, by zorganizowany event zapamiętany był na długi czas, przyniósł oczekiwane efekty i wśród uczestników wywoływał jedynie miłe wspomnienia.

« powrót
zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.