Kontakt recepcja@krakowexpress.pl       tel: +48 12 61 45 700

Zarezerwuj pokój Rezerwuj on-line
Oferty pracy w hotelu

Hotel zatrudni samodzielnego kucharza - 2014.04.15

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami
  • przestrzeganie norm i standardów HACCP
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość awansu i rozwoju
  • możliwość szkoleń produktowych i podnoszenia kwalifikacji
  • profesjonalnie i kompletnie wyposażone zaplecze gastronomiczne

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz minimum 5 lat
  • umiejętność przygotowywania potraw kuchni międzynarodowej
  • dbałość w przygotowaniu, prezentacji oraz jakości serwowanych dań
  • duże zaangażowanie w powierzane zadania
  • odpowiedzialność, kreatywność i wysoka sprawność organizacji pracy własnej
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych
  • aktualne badania sanepidowskiezatrudnienie na umowę o pracę

CV prosimy kierować na adres: gastro@krakowexpress.pl
lub kontakt telefoniczny: 609 729 054

Praca dla barmanów, kelnerów

Hotelowa restauracja poszukuje barmanów i kelnerów. Szczegóły pod numerem telefonu 012 61 45 748.

Praca dla recepcjonistów

Poszukujemy młodych, energicznych osób do pracy w naszym hotelu w charakterze recepcjonisty/recepcjonistki. Gwarantujemy ciekawe i inspirujące zajęcie w zamian za satysfakcjonujące wynagrodzenie. Konieczna dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków i doświadczenie w zawodzie będą bardzo mile widziane. CV prosimy wysyłać na adres m.szklarczyk@krakowexpress.pl.

Hotel Efekt Express Kraków, ul. Opolska 14, 31-323 Kraków T : +48 12 614 57 00 | F: +48 12 614 57 01 | E: recepcja@krakowexpress.pl 50.090500, 19.913500

Google+

Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.