Best Western Kraków
PLEN
od do
02 mar 03 mar
< >
Efekt Express Kraków Hotel

Wesele w Krakowie? Czemu nie!

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Jego waga jest bezdyskusyjna, zatem warto dołożyć wszelkich starań, by ten dzień był absolutnie niezapomniany ? zarówno dla nas, jak i naszych weselnych gości. O ile pierwsza część jest niezwykle stresująca dla młodej pary, to organizacja drugiej również nie szczędzi nam tremy. Wielu z nas marzy o takim weselu, które każdy będzie wspominać jako perfekcyjnie zaplanowane przyjęcie. Dbałość o każdy detal wymaga jednak ogromnych nakładów czasu, co przy napiętym harmonogramie pracy tworzy mieszankę wybuchową. Nietrudno wtedy, by umknął nam jakiś istotny szczegół, który będzie potem rzutował na całość. A co, gdyby zorganizować wszystko kompleksowo i bezproblemowo? Czy rozważaliście pomysł wesela... w Krakowie? Może to właśnie będzie idealna realizacja Twoich koncepcji, a co za tym idzie ? spełnienie marzenia o cudownym weselu dla gości?

Kompleksowa usługa ? wszystko w jednym

Pomysł na zorganizowanie wesela w Krakowie z pewnością odciąży niejedną z par pod względem formalności, dzięki temu można zaoszczędzić wiele czasu. Skąd ta pewność? Otóż dzięki przyjęciu, które ma miejsce w hotelu, rozwiązujemy wszelkie kwestie organizacyjne za jednym zamachem. Mamy bowiem do czynienia z wynajmem sali, która pomieści nawet 200 osób. Nie musimy również szukać specjalnej firmy, która zajmie się obsługą gości, gdyż na miejscu będziemy mieli do dyspozycji profesjonalnych kelnerów, specjalizujących się w wysokiej klasy serwisie. Co za tym idzie, możemy również wybrać propozycję menu na przyjęcie weselne, które z pewnością zostanie przygotowane na miejscu ? bez dowozu żadnej firmy cateringowej. By dopełnić całokształt, możliwe jest także przystrojenie gustownie urządzonej sali, więc nie musimy martwić się o dekoracje. Na nasze specjalne życzenie zostaną także sprowadzone świeże kwiaty. Tym samym dzięki kompleksowej usłudze jedynym zmartwieniem pary młodej będzie znalezienie sił do zabawy do białego rana w gronie uczestników zabawy ? reszta będzie bowiem dopięta na ostatni guzik.

Nie martw się o nocleg i dojazd

Od strony organizacyjnej wesele w krakowie będzie również praktyczne dla gości weselnych ? dojazd do dawnej stolicy Polski jest możliwy na wiele sposobów ? czy to autobusem, czy pociągiem, a dla gości z zagranicy nawet samolotem. Będzie to z pewnością łatwiejsze rozwiązanie zamiast organizacji imprezy weselnej w małej miejscowości, do której dotarcie graniczy z cudem. Co za tym idzie, wesele w hotelu ma jeszcze jeden bardzo istotny plus ? chodzi oczywiście o nocleg, który dla wszystkich gości jest na miejscu. Jeśli chcesz, by Twoja zabawa weselna była dopracowana z dbałością o każdy detal, a komfort jej uczestników jest Twoim priorytetem, zorganizowanie wesela w Krakowie idealnie wpisze się w koncepcję niezapomnianego wydarzenia.

« powrót
zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.