Best Western Kraków
PLEN
od do
02 mar 03 mar
< >
Efekt Express Kraków Hotel

Tanio i komfortowo, w dodatku w Krakowie?

Odwiedzając jakiekolwiek, niekoniecznie polskie miasto w celach turystycznych, pierwszym wyzwaniem jakie na nas czeka będzie znalezienie odpowiedniego noclegu. Poszukując miejsca, w którym po wyczerpującym zwiedzaniu zaśniemy wtuleni w poduszkę zwracamy uwagę na cenę, jaką za wynajęcie przyjdzie nam zapłacić, lokalizację, standard, dostępność dodatkowych atrakcji, a także obecność zaplecza gastronomicznego. Niektóre z miast, takie jak Kraków, który cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów z całego świata, mimo sporej konkurencji między hotelami czy motelami, wymagają od zwiedzających konieczności pójścia na kompromisy albo gotowości do zapłacenia wyższych niż zakładaliśmy stawek. Na szczęście istnieje wyjście z tej sytuacji ? poszukanie okazyjnych noclegów, które mimo wysokich standardów i wygodnej lokalizacji, proponują swoim gościom atrakcyjną cenę. Podpowiadamy jak znaleźć atrakcyjny nocleg w Krakowie, nie wydając przy tym astronomicznych sum.

Gdzie nocować i w jakich warunkach?

Mówiąc o dogodnej lokalizacji nie zawsze mamy na myśli ścisłe centrum. W takich miastach jak Kraków, w których życie tętni do późnych godzin nocnych, nocleg obok rynku jest nawet niepożądany. Hałas, szum tramwajów, tłumy to tylko kilka z objawów takiej sytuacji. Jako, że większe miasta z reguły mają doskonale rozwiniętą komunikację miejską dobrze jest poszukać hotelu czy motelu na uboczu. Blisko przystanków autobusowych czy tramwajowych, w spokojnych i bezpiecznych okolicach, w niedalekiej odległości od tras wylotowych (łatwiejszy wyjazd z miasta w przypadku zakończenia urlopu) znaleźć można nocleg dostępny w dużo atrakcyjniejszej cenie niż w ścisłym centrum, a przy tym zapewniający łatwe dotarcie do rynku, nie wymuszający na turystach zaakceptowania wszystkich aspektów wynikających z przebywania nocą w samym centrum życia kulturalnego i barowego. Ponadto można sobie wyobrazić jak mocno utrudniony bywa wyjazd samochodem z centrum w godzinach szczytu ? istna katorga. Stanie w korkach to nie tylko strata czasu, ale również pieniędzy.

W momencie gdy zdecydujemy się na poszukanie noclegu poza ścisłym centrum, czeka na nas zdecydowanie bogatsza oferta i lepsze ceny. Wówczas możemy wybrzydzać i znaleźć taki, który odpowiadać nam będzie w stu procentach. Często o wyborze właściwego decydować będą szczegóły. Dlatego warto dokładnie poznać ofertę noclegową oraz listę dodatkowych atrakcji, na jakie możemy liczyć wynajmując pokój. W naszym hotelu na gości czeka serwująca pyszne posiłki restauracja, dobrze zaopatrzony bar, monitorowany parking, udostępniamy także usługi pralnicze, bankomat, kantor i sklepik z najpotrzebniejszymi rzeczami. Na naszą korzyść przemawia również bliskość basenu oraz sauny ? miejsca te specjalnie dla klientów Hotelu BEST WESTERN Efekt Express Kraków dostępne są w dużo atrakcyjniejszych cenach niż normalnie. Nie wspominamy o takich podstawach jak dobrze wyposażona łazienka z prysznicem, bezpłatny dostęp do Internetu WiFi, indywidualnie sterowana klimatyzacja, telefon z funkcją budzenia, TV Satelitarna czy zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Wygodny hotel to podstawa udanego wypoczynku

Planując wycieczkę na własną rękę, pierwszą rzeczą o którą musimy się zatroszczyć jest znalezienie odpowiedniego noclegu. To od niego w dużej mierze zależeć będzie czas, który spędzimy na obcym terenie. Dobierając odpowiedni hotel czy motel warto pamiętać, że w nim będziemy spać i szykować się do wędrówek turystycznych. Nie jest dobrym pomysłem stawianie na najtańsze rozwiązania, które poza łóżkiem, często niewygodnym, nie zapewniając nic więcej. Urlop ma być wyjątkowym czasem, który wspominać będziemy z przyjemnością i utęsknieniem, dlatego warto zadbać o to by w stu procentach był taki, jaki sobie wymarzymy.

« powrót
zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.