Best Western Kraków
PLEN
od do
02 mar 03 mar
< >
Efekt Express Kraków Hotel

Przygotowanie sali weselnej

Na ten dzień czekamy całe życie. Gdy uda nam się znaleźć partnera czy partnerkę, z którą postanowimy spędzić całe życie, zaczynamy odliczanie. W międzyczasie wykonujemy szereg niezbędnych czynności, które pozwolą nam cieszyć się z przyjęcia weselnego. Rezerwujemy salę, szukamy hotelu na noc poślubną, wynajmujemy dekoratorki, które uczynią miejsca, w których będziemy tego dnia urzędować piękniejszymi, dogadujemy z kucharzami menu na przyjęcie. Wszystko to pochłania naszą uwagę, ciągnie za sobą konieczność wygospodarowania sporej ilości wolnego czasu. Często nie wszystko idzie po naszej myśli, denerwujemy się, w związku z czym, niczym bańka mydlana, pryska radość z nadchodzących cudownych chwil. A gdyby tak organizację przyjęcia weselnego zlecić osobom, które trudnią się tym zawodowo?

Żyjemy w biegu. Większość czasu spędzamy w pracy, lub załatwiając obowiązki z nią związane. Każdą wolną chwilę, których coraz mniej, chcemy przeznaczyć na relaks i odpoczynek. Gdy nadchodzi ten szczególny dzień, dzień ślubu, jesteśmy zmuszeni praktycznie cały wolny czas spożytkować na przygotowania do wesela. Zazwyczaj są to mocno absorbujące czynności, które dodatkowo nas obciążając czynią miesiące przed ślubem coraz bardziej wyczerpującymi. Ktoś powie - znak czasów. Jednak czy to oznacza, że musimy godzić się z takim porządkiem rzeczy? Z pomocną ręką w takich momentach wychodzą specjalistyczne firmy, które zajmują się organizacją przyjęć. Warto zauważyć, że niektóre hotele dysponujące dużą powierzchnią i pośród licznych pokoi skrywają wystawne, bankietowe sale, proponując kompleksową obsługę w trakcie wesela.

Sala, nocleg i pyszne jedzenie

Hotele, szczególnie te wystawne i eleganckie, chętnie wybierane są jako miejsca na spędzenie nocy poślubnej przez nowożeńców. Niektóre z nich, pragnąc rozszerzyć swoją ofertę, wyszły naprzeciw wymaganiom par młodych gwarantując im również miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Kuchnia, na co dzień dbająca o potrawy przygotowywane dla odwiedzających hotel, w tym jednym dniu troszczy się o gości weselnych proponując im wyszukane i wykwintne potrawy. Dekoratorzy, których codzienna praca polega na upiększaniu korytarzy i pokoi w hotelu, ozdabiają stoły na przyjęcie czyniąc z nich małe dzieła sztuki.

Z propozycją kompleksowej obsługi wesela w Krakowie, tj. przygotowania sali bankietowej, zapewnienia noclegu nowożeńcom i gościom weselnym, zadbania o menu przygotowane przez szefa kuchni bądź uzgodnione z organizatorami wychodzi nasz hotel. Proponując klimatyzowane, przestronne, rzecz jasna wystawnie ozdobione sale gotowe pomieścić do 200 gości, pyszne potrawy podawane przez naszych kelnerów i atrakcyjne pokoje, a wszystko to dostępne w niezwykle konkurencyjnych cenach, pragniemy wyręczyć Parę Młodą i rodzinę z absorbujących, mozolnych i często przesadnie kosztownych obowiązków. Posiłkując się doświadczeniem i wiedzą sprawimy, że ten szczególny dzień pozostanie w pamięci w towarzystwie jedynie pozytywnych emocji.

Wesele wymaga profesjonalnej oprawy

Sporo par czyniąc przygotowania do ślubu i wesela, postanawia wziąć na swoje barki załatwienie wszystkich spraw, które uczynią ten dzień wyjątkowym. Jednak nie każdy ma ten komfort, że pośród codziennych obowiązków może wygospodarować stosowną ilość wolnego czasu, który przeznaczyłby na przygotowania do ślubu. Oczywistym jest, że niektóre zadania wykonać mogą jedynie przyszli nowożeńcy, jednak niektóre z nich warto "odstąpić" profesjonalistom, pozwalając im zaprezentować swoje umiejętności, odciążyć siebie z czasochłonnych i absorbujących zajęć, nie zabierając jednocześnie temu dniu magicznej oprawy.

« powrót
zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.